Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Sıhhıye Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Sıhhıye Evden Eve Nakliyat Firması

Zorlu ve sıkıntılı bir süreç olan nakliyatı, sahip olduğumuz hizmet anlayışı sayesinde sıkıntısız ve kolay bir şekilde halletmek, en önemli hizmet şartlarımızdan biridir.

Ankara’nın önemli semtlerinden olan Sıhhiye, Çankaya ilçesine bağlı olarak Ankara’da bulunan bir semttir. Sıhhiye’nin Ankara içerisindeki konumu ise, Ulus ile Kızılay arasındadır. Aynı zamanda, Çankaya’ya bağlı olan Sağlık ve Korkutreis mahallerinin de kesiştiği noktada yer almaktadır.

Ankara’da yer alan Sıhhiye semtinin en önemli özelliklerinden biri ise, çok fazla sayıda sağlık kuruluşu ve hastanenin burada yer almasıdır. Ankara içerisinde yer alan mahallerinin hemen hemen hepsinden Sıhhiye’ye minibüs veya otobüs seferleri bulunmaktadır. Sıhhiye için, otobüs ve minibüs hatlarının kesişme noktası denilebilir. Ankara içerisinde yer alan tarihi özellikteki en güzel eserlerde, Sıhhiye semti içerisinde yer almaktadır.

Ankara Sıhhiye Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

İklim Nakliyat olarak 2015 yılında başladığımız nakliyat ve taşımacılık hizmetleri,Ankara Sıhhiye nakliyat olarak genişletilmiştir. Kuruluşumuz Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde olsa da, tüm Ankara’nın nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinde öncü firma olma misyonuyla hizmetlerimize başlamış bulunmaktayız.

İklim Nakliyat olarak, nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde birçok farklı özellikte hizmet yer almaktadır. Bu hizmetler şu şekildedir:

Evden eve nakliyat işlemleri

Şehir içi taşımacılık

Şehirlerarası nakliyat hizmeti

Parça eşya taşımacılığı

Asansörlü ev taşıma işlemleri

Ofis ve büro taşımacılık hizmeti

Sıhhiye Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Sıhhiye nakliyat olarak, sağlamış olduğumuz hizmetler içerisinde en önemli hizmetimiz, evden eve nakliyat işlemleridir. Evden eve nakliyat işlemleri, insanların yeni bir eve taşınırlarken oldukça ihtiyaç duydukları bir hizmet çeşididir.

Ankara Sıhhiye evden eve nakliyat olarak, Ankara’da yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları evden eve nakliyat hizmetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sıhhiye semtine özel olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerle, sektör içerisinde tanınırlığı yüksek bir firma haline geldik ve bu durumda bizlerin, rahat bir çalışma ortamı içerisinde olmamızı sağladı. Böylelikle de, yapmış olduğumuz işi daha severek yapmamızı sağlamaktadır.

Sıhhiye Şehir İçi Taşımacılık

Sıhhiye nakliyat firmaları içerisinde tanınırlığı yüksek bir şirket olarak bulunmamızın en önemli nedenlerinden biri, sunmuş olduğumuz farklı hizmet seçenekleridir. Bu sağlanan farklı hizmet seçeneklerden biri de, ekspertiz hizmetidir.

Ekspertiz hizmeti, mevcut eşyaların maddi ve manevi değerlerinin belirlenmesi, eşyaların taşınacağı yerin adresi, taşınacak adresin ulaşılabilirlik durumu ve hangi kata taşınacağı konularında bir rapor hazırlanmasıdır. Bu rapor sayesinde, müşteriyle nakliye firması arasında bir sözleşme yapılmakta ve bu sözleşme sayesinde, iki taraf açısından da herhangi bir mağduriyet oluşmasının önüne geçilmektedir.

Sıhhiye Parça Eşya Taşımacılığı

Mobilize araçların kullanımıyla uygun fiyatlarla gerçekleştirilen Sıhhiye parça eşya taşıma işlemleri, donanımlı araçlarla sürdürülmektedir. Firma bünyesi içerisinde yer alan araçların birçoğu, son model araçlardan oluşmakta ve firmamız bu konuda oldukça titiz bir şekilde davranmaktadır.

Son model araçların firma tarafından yapılan iç dizaynı sayesinde ise, her türden nakliye hizmetine uyum sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Araçların bu şekilde uyumlu olması da, her türden parça eşyanın Ankara sınırları içerisinde güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Ankara Sıhhiye nakliyat olarak, yıllardan boyu süre gelen bilgi birikimi ve tecrübemiz sayesinde, en üst düzey hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bu hizmetlerden biri olan parça eşya taşımacılığı da, her ne kadar ülkemizde detaylı bir çalışma yapılmasa da, firmamız tarafından hizmeti gerçekleştirilmekte olan bir işlemdir.

Sıhhiye Ofis ve Büro Taşımacılık İşlemleri

Ankara Sıhhiye bölgesi içerisinde yer alan nakliye firmaları içerisinde, ofis ve büro taşımacılığı gerçekleştiren şirketler azınlıktadır. Bu azınlıkta olan şirketler içerisinde öne çıkan firmamız, ofis ve büro taşımacılık hizmetlerinizde bir numaranız olmak için çaba sarf etmektedir.

Başta ofis ve büro taşımacılık hizmetleri olmak üzere, Sıhhiye nakliyecileri olarak nakliye ve taşımacılık üzerine hizmet vermekte olan bir firmayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmetlerde, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması için çaba sarf edilerek, hiçbir şekilde hizmet çizgisinin dışına çıkılmamaktadır.

Ofis ve büro taşımacılık hizmetleri, profesyonel ekiplerimiz sayesinde, gözünüzün arkada kalmaması sağlanacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Ofis ve büro taşımacılık hizmetlerinde, sağlamış olduğumuz güven ortamını referanslarımızla kuracağınız bağlantılar üzerinden görebilirsiniz.

Ankara Sıhhiye Nakliyat Şirketleri

Nakliye ve taşımacılık sektörü içerisinde yer alan ve rekabet ortamını oluşturan firmalar içerisinde, bazı yanlışlıklar ve çarpıklıkları insanlara yapan firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalar, insanları mağduriyet ederek, nakliyat ve taşımacılık sektörü içerisindeki güven ortamını sarsmaktadırlar.

Kötü niyetli, yanlışlık ve çarpıklık içerisinde olan bu firmaların oluşturduğu ortamdan, işini en iyi bir şekilde yapmak isteyen Ankara Sıhhiye nakliyat firmaları da olumsuz etkilenmektedir. Çünkü oluşan bu mağduriyetler, kişilerin nakliye firmalarına karşı olumsuz bir bakış açısına sahip olmasına neden olarak, nakliye sektörü içerisindeki nakliye firmalarına olumsuz bir bakış açısına sahip olmasına neden olmaktadır.

Ankara Sıhhiye nakliyat şirketleri içerisinde yer alarak güvenilir bir firma özelliği taşıyan şirketimiz, müşteri memnuniyetinin her zaman en üst düzeyde olması için çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İklim Nakliyat

Yüksek Kalite Eşya Taşımacılık

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Sıhhıye evden eve nakliyat firmamız en yenilikçi fikirleri ile her zaman alanında öncü olmaktadır. Eşya taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmeden taşınması dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. Genel olarak eşyalar insan gücünün en fazla ihtiyaç duyulan işlerinden olduğundan kesinlikle bu iş için profesyonel kişilerin yardımını almak en doğru karar olacaktır. Çünkü eşyaların taşınması sırasında oluşan küçük kazalar sonrasında geri dönüşü olmayan sorunlar meydana gelebilir. Bu gibi geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için kesinlikle uzman yardımı almak çok daha doğru olacaktır. Her zaman kaliteli ve güvenilir eşya taşıma hizmetleri ile firmamız adından söz ettirmektedir.

Eşya Taşıma İşlemlerinde Profesyonellik

Her geçen gün sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile Sıhhıye nakliyat şirketleri arasında firmamız her zaman lider konumda yer almaktadır. Eşya taşımacılık işlemlerinde yapmış olduğu profesyonel hizmetler sayesinde firmamıza olan talep gün geçtikçe daha da artmaktadır. Eşya taşımacılık her zaman çok daha zor olduğu kadar çok fazla zaman isteyen en zahmetli işlerde ilk sırada gelmektedir.

İhtiyacınız olan eşya taşıma hizmetlerinde firmamız ile iletişime geçerek talep etmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin talep etmesi üzerine içinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelerek ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir. Eşyaların en doğru şekilde taşınması için uygun yöntemler ve eşyaları çokluk durumuna göre araç seçimi yapılmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı gün profesyonel ekibimiz eşyaların özelliklerine göre birinci sınıf kalite ambalajlama malzemeleri ile paketleme işlemleri yapmaktadır.

Paketleme işlemleri biten eşyalar tecrübeli ekibimiz tarafından son derece dikkatli bir şekilde araca taşımaktadır. Araca taşınan tüm eşyalar araç içinde sabitlenerek yolda olası sarsıntılar sırasında düşçe ya da çarpma gibi sorunların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam eden Sıhhıye nakliyat firmamızdan aldığınız eşya taşımacılık hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Asansörlü Araçla Eşya Taşıma

Genel olarak eşya taşıma işlemleri çok zor olurken yüksek katlara eşya taşımak hem çok daha zor hem de çok fazla zaman isteyen zahmetli bir iştir. Sıhhıye asansörlü nakliyat firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile hizmet vererek en zor taşımacılık işlemlerinde asansörlü araç kullanmaktadır. Böylece en ağır eşyalar dakikalar içinde taşınarak zaman kaybının önüne geçilmektedir. Ayrıca eşya taşıma işlemleri sırasında meydana gelebilecek gürültü nedeni ile bina sakinleri rahatsız olurken asansörlü araç kullanımı ile gürültü olmayacağından bina sakinleri rahatsız olmaz.

Firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetleri firmamız tarafından güven içinde alabilirsiniz. Sıhhıye nakliye fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan her bütçe ile uyumlu olacaktır. Fiyatlar eşya çeşitlerine ya da asansörlü araç kullanımına göre değişmektedir.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap