Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Öveçler Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Öveçler Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat sektöründe Ankara’nın vazgeçilmez firmalarından birisi olan İklim Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize taşımacılık adına en uygun hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetler kapsamında Ankara’nın önemli semtlerinden birisi olan Öveçler’de Ankara öveçler nakliyat olarak en güvenilir ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Hizmetimiz kapsamında sizlerin isteğine göre hızlı bir şekilde yedi yirmi dört saat fark etmeksizin hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ankara Öveçler 1980’li yıllarda yeni göç faaliyetleri nedeniyle bir gecekondu bölgesiyken daha sonra yapılan planlı ve programlı imar faaliyetleri nedeniyle Ankara’nın en planlı ve sistemli semtlerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yıkılan binalar yerine yapılan yeni binalar ile Ankara’nın en güzel semtlerinden birisidir. Bunun yanı sıra Çankaya ilçesine bağlı mahalle olan Öveçler, Aşağı Öveçler ve Yukarı Öveçler olmak üzere iki ayrı bölüme ayrılmaktadır.

Ankara ilinin güzel bir ilçesi olan Kızılay’da yer alan İklim Nakliyat olarak en iyi nakliye hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Nakliyat sektöründe taşıma işlemi müşterilerin her zaman korkulu rüyası olmuştur. Bunun nedeni taşıma işlemi sırasında eşyaların kaybolması ya da parçalanması ya da kırılması korkusudur. Bu gibi durumların firmalar tarafından da karşılanmaması uzman olmayan kişiler tarafından taşınması ya da maddi ve manevi zarara neden olmaktadır. Bu sebeple taşıma işlemi uzman bir firma Öveçler Nakliyat firması ile gerçekleştirilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize söylemeliyiz ki taşıma hizmeti tek başına altından kalkılacak bir durum değildir. Bunun nedeni nakliye işlemi sırasında montaj ekibi dahil birden fazla personelin uzman olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu iş için özel olarak dizayn edilmiş araçlar da taşınma işleminin olmazsa olmazı olarak bilinmektedir.

Ankara Öveçler Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ankara’nın güzide semtlerinden birisi olan Öveçler’de taşıma işlemi sırasında en çok tercih edilen taşıma hizmetlerinden birisi Ankara Öveçler Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü taşıma hizmetidir. sunulan bu hizmet kapsamında bu iş için özel olarak dizayn edilmiş asansörlü araçlar ile yüksek binalardan taşıma işlemi sırasında en iyi şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü taşıma işlemi sırasında bu iş için kat ve cephe durumu fark etmeksizin aracımız ile istenilen cepheden eşyalarınızın taşınması için evinize aracımız yanaşmaktadır.

Firma olarak uzman ve dinamik personelimiz tarafından eşyalarınız ambalajlanıp paketlenen eşyalarınız evinize yanaşan asansörlü araca bindirildikten sonra kapalı kamyonet tarzı araçlara tekrar personelimiz tarafından yüklenmektedir. Taşıma işleminde taşınacak eşyanın hacim boyut ve kütlesi fark etmeksizin her türlü eşyanız taşınmaktadır. İşinizi daha da kolaylaştıracak asansörlü araçlarımız Ankara Öveçler Nakliye Firmaları olarak kolay taşıma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Ankara Öveçler Nakliyat Firma

Öveçler Nakliye olarak taşınma olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman personelimiz ile birlikte sistemli ve planlı çalışma içerisine girmekteyiz. Bu nedenle eşyalarınızın nasıl taşınacağı konusunda bir tecrübeniz olmadığı zamanlar firmamızdan ambalajlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Firma olarak bu talebiniz doğrultusunda ilk olarak beyaz eşyalarınızı balonlu naylon patpat poşetler ile korunaklı bir hale getirdikten sonra paketliyor ve taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

Beyaz eşyalarınız kırılmaya ve çizilmeye yatkın olduğu için öveçler nakliyat firmaları olarak bu duruma çok dikkat etmekteyiz. Eşyalarınızın dışında kalan diğer eşyalarınızı da özel olarak paketlendikten sonra bu iş için özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza yüklemekteyiz. Firmamız tarafından size sunulan ve uzman ekibimiz içinde yer alan marangozlar sayesinde mobilyalarınızı ve diğer eşyalarınızı da taşınabilecek bir hale getirdikten sonra isterseniz asansör aracımız yardımıyla kamyonlara yüklenmektedir. Birden fazla eşyanızı küçük parçalar haline getirilmesiyle birlikte Öveçler parça eşya nakliye olarak da başarılı ve titiz bir şekilde işimizi gerçekleştirmekteyiz.

İklim Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize taşıma işlemi sırasında aynı zamanda ürünlerinizi sigorta güvencesi ile birlikte bir arada marangozlarımız sayesinde daha kolay bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu taşıma işlemi sırasında ambalajlı paketleme yaparak aynı zamanda hizmet dahlinde ek bir hizmet de sizlere sunuyoruz. Eşyalarınızın paketleme işlemi dolayısıyla güvenle ve daha hızlı bir şekilde yeni yerinize taşınmaktadır.

Ankara Öveçler Ambalajlı Nakliyat

İklim Nakliyat olarak ayrıca günümüzün değişen değerlerine yarayan hizmet kalitesi ve müşteri beklentilerini firma olarak daha yeniliğe ayak uyduran bir yapıda sürdürmekteyiz. Bunun yanı sıra müşteri beklentilerini de göze alarak işimizi gerçekleştirmekteyiz. İşimizi yaparken çağın getirdiği yenilikleri de göz önüne alarak hızlı bir şekilde eşyalarınızı yeni yerinize dizdikten sonra anahtar teslim eden nakliyat sektöründe hızlı gerçekleşen hizmetimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Bu şekilde sürdürdüğümüz hizmet dahilinde Ankara Öveçler Nakliye Şirketleri olarak en kaliteli ve en hızlı hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz. Öveçler mahallesinden Ankara’nın farklı semt ve mahallerine taşıma işleminiz vardır. Bunun yanı sıra verdiğimiz hizmet dahilinde ek hizmetler de taşıma işlemine dahil olup uygun ücretlendirmelere tabiidir. Eğer sizde Ankara Öveçler evden eve nakliyat firmamızdan yardım almak istiyorsanız sitemizdeki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

İklim Nakliyat

Yüksek Kalite Eşya Taşımacılık

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Öveçler evden eve nakliyat firmamız en yenilikçi fikirleri ile her zaman alanında öncü olmaktadır. Eşya taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmeden taşınması dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. Genel olarak eşyalar insan gücünün en fazla ihtiyaç duyulan işlerinden olduğundan kesinlikle bu iş için profesyonel kişilerin yardımını almak en doğru karar olacaktır. Çünkü eşyaların taşınması sırasında oluşan küçük kazalar sonrasında geri dönüşü olmayan sorunlar meydana gelebilir. Bu gibi geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için kesinlikle uzman yardımı almak çok daha doğru olacaktır. Her zaman kaliteli ve güvenilir eşya taşıma hizmetleri ile firmamız adından söz ettirmektedir.

Eşya Taşıma İşlemlerinde Profesyonellik

Her geçen gün sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile Öveçler nakliyat şirketleri arasında firmamız her zaman lider konumda yer almaktadır. Eşya taşımacılık işlemlerinde yapmış olduğu profesyonel hizmetler sayesinde firmamıza olan talep gün geçtikçe daha da artmaktadır. Eşya taşımacılık her zaman çok daha zor olduğu kadar çok fazla zaman isteyen en zahmetli işlerde ilk sırada gelmektedir.

İhtiyacınız olan eşya taşıma hizmetlerinde firmamız ile iletişime geçerek talep etmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin talep etmesi üzerine içinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelerek ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir. Eşyaların en doğru şekilde taşınması için uygun yöntemler ve eşyaları çokluk durumuna göre araç seçimi yapılmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı gün profesyonel ekibimiz eşyaların özelliklerine göre birinci sınıf kalite ambalajlama malzemeleri ile paketleme işlemleri yapmaktadır.

Paketleme işlemleri biten eşyalar tecrübeli ekibimiz tarafından son derece dikkatli bir şekilde araca taşımaktadır. Araca taşınan tüm eşyalar araç içinde sabitlenerek yolda olası sarsıntılar sırasında düşçe ya da çarpma gibi sorunların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam eden Öveçler nakliyat firmamızdan aldığınız eşya taşımacılık hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Asansörlü Araçla Eşya Taşıma

Genel olarak eşya taşıma işlemleri çok zor olurken yüksek katlara eşya taşımak hem çok daha zor hem de çok fazla zaman isteyen zahmetli bir iştir. Öveçler asansörlü nakliyat firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile hizmet vererek en zor taşımacılık işlemlerinde asansörlü araç kullanmaktadır. Böylece en ağır eşyalar dakikalar içinde taşınarak zaman kaybının önüne geçilmektedir. Ayrıca eşya taşıma işlemleri sırasında meydana gelebilecek gürültü nedeni ile bina sakinleri rahatsız olurken asansörlü araç kullanımı ile gürültü olmayacağından bina sakinleri rahatsız olmaz.

Firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetleri firmamız tarafından güven içinde alabilirsiniz. Öveçler nakliye fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan her bütçe ile uyumlu olacaktır. Fiyatlar eşya çeşitlerine ya da asansörlü araç kullanımına göre değişmektedir.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap