Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Ankara Online Destek Ve Dijital Expertiz
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 18 Mart 2021

Online Destek ve Dijital Expertiz

21. Yüzyılda teknoloji geliştikçe bir çok yenilikler ve kolaylıklar ortaya çıkmaktadır. Televizyon, radyo, internet, telefon, sosyal medya gibi iletişim araçlarının insanların hayatına daha çok nüfuz ederek bir çok alanda insanların hayatlarını kolaylaştırılmıştır.Bu kolaylıklar sayesinde insanlar hızlı bir şekilde iletişim kurmakta ve işlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylece insanlar kendilerine ve ailelerine daha çok zaman ayırmaktadır.Durum böyle olunca bizlerde teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanarak bir çok alanda insanlara ulaşma adına firmamıza yatırım yapmış bulunmaktayız.

Dijital ekspertiz

Web sitesi ve google gibi insanların bir çok arama ve tarama işlemini gerçekleştirdi iletişim araçlarında olabildiğince firmamızın hizmetleri hakkında insanları bilgilendiriyor ve firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti almaları konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. 5 yıl önce insanların eşyalarını incelemek ve onlara daha uygun fiyat teklifi sunmak adına evlerine gidip incelemelerde bulunarak bu şekilde fiyat teklifi sunuyorduk.Ama şimdi ise WhatsApp, Facebook, Twitter, gibi sosyal medya platformlarından müşterilerimiz vizler ile daha hızlı iletişime geçiyor, anında fiyat teklifi alabilmektedir. Dijital ekspertiz hizmetimiz sayesinde WhatsApp üzerinden canlı bir şekilde eşyaları inceleye biliyor resimlerle veya video yöntemi ile hızlı bir şekilde taşıma güzergahı da dahil detaylı inceleme sonucunda daha uygun ve sağlıklı fiyat teklifi sunabilmekteyiz.Böylece sizler de firmamızı arayarak veya sosyal medya platformları üzerinden hızlı bir şekilde firmamıza temas kurabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Web sitemize girerek firma numaralarını arayabilir veya online destek butonuna tıklayarak canlı destek hizmetlerimizden de hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz

İklim Nakliyat

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap