Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Maske Hijen
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 18 Mart 2021

Maske - Mesafe - Hijen

2019 Eylül ayında Çin'de yayılan koronovirüs hakkında hiç kimse detaylı bir bilgi sahibi değildi. Çin'in bir kaç eyaletinde virüsün insandan insana bulaştığı ortaya çıktığında bir dizi önlemler alındı ve bu önlemler insanların birbiriyle temas etmesini engelleyecek biçimde bir karantina uygulaması olarak gerçekleşti.Çin daha önce bir çok virüs ve hastalığının farklı eyaletlerinde çıkmasından dolayı nasıl davranılacağını hakkında az da olsa bir yöntem bilgi ve yönetimi olarak virüsü ülkesinde kontrol altına almaya çalıştı. Dünya ülkelerinin çoğu da bu virüs hakkında bilgi kirliliği nedeni ile virüsün ne kadar büyük sorular çıkartacağı hakkında fikirleri dahi yoktu.

Dünyayı Bekleyen Tehlike: Korona Vürüs

Çinli bilim adamları virüsün nasıl insandan insana bulaştığı hakkında çalışmalar yapıyor ve bir taraftan da virüsü ülkelerinde kontrol altına almaya çalışarak bulaşıcılığı ve vürüs kaynaklı ölümleri azalmaya çalışıyorlardı. 2020 Şubat ayında Çin virüs kontrol altına almış ve ülkede vaka ve ölüm sayısını durma noktasına geldi. En sonunda vürüsü ülkelerinde tamamen durdurdu. Bu zamana kadar vaka ve ölüm olmadı. Dünyayı Bekleyen Tehlike: Korona Vürüs Ama ne yazık ki Çin'in komünist yönetim yapısı nedeni ile virüs hakkında farklı ülkelerin hiçbir bilgisi olmadığından dolayı Dünya Sağlık Örgütü'ne sağlıklı bir bir bilgi verilmediğinden dolayı virüs bir çok ortamda günlerce yaşıyor ve uçak seyahati ile yurtdışına çıkan milyonlarca çinlinin virüsü dünyadaki farklı ülkelere bulaştırması kaçınılmaz oldu.

Bu umursamazlık ve duyarsızlık nedeni ile dünyada bir salgın pandemisi baş gösterdi. Bir çok gelişmiş ülkeler dahil virüsün ülkelerinde daha fazla yayılmasını engelleyebilmek adına karantina yöntemi alarak virüs hakkında hem bilgi edinmek hem de aşı çalışmaları açısından bu yöntemle virüsü kontrol altına almaya çalışmaktadır. Ne yazık ki Mart ayında da koronavirüs ülkemizde de görülmeye başlamış ve 3 ayda ülkemizdeki bütün il ve ilçeler dahil her yere yayılmış oldu.Virüs insanın hapşırması ile su damlacıkları yolu ile insandan insana bulaşıyor veya kapalı bir ortamda koronavirüsü olan bir insan hapşırdığında etrafa yayılan su damlaları ile temas edildiğinde elimize bulaşan vürüsü yanlışlıkla ağız ve burun göz gibi organlarımıza dokunduğumuzda virüsün vücudumuza bulaşması ve bu yolla insanın hastalanmasına sebebiyet veriyordu.Bu tespit ile ülkemizde de maske, mesafe, hijyen adı altında insanların hapşırmalarını önlemek adıyla maske takmaları ve en az 2 metrelik bir mesafe ile insanlara fazla yaklaşılmaması gerektiği açıklandı. İnsanların farklı ortamlarda elleri temas etiklerinde ise kesinlikle ellerini sabunlu su ile en az 30 saniye ovalayarak yıkaması virüsün bulaşıcılığını ve insanların sağlığının koruması açısından çok önemli bir teşkil oluşturmaktadır. Zamanla dezenfektan çıkması ile temas halinde elimizi dezenfektan ile ovalayarakta vürüsten kurtulmuş olmaktayız.

Bizler de Ankara iklim nakliyat olarak

vürüsün ülkemizde yayılması sebebiyle firmamız gerekli olan bütün önlemleri alarak gerekli bilinç ve tecrübe ile insanların hastalanmamaları için maske-mesafe-hijen kuralına uyarak nakliye hizmetlerimizi bir çok insana sunmaya çalışmaktayız. Firmamız Ankara içi Evden eve nakliyat hizmeti ve şehirler arası taşınma hizmetleri ile ihtiyaçlarınız olan hizmeti güven ve hijen ile sunmaktadır.Ülkemi de ne yazık ki ekonomik kaygılardan dolayı tekrar bir karantina dönemi olmayacağından dolayı bu kurallar çerçevesinde dikkatle çalışıyor ve çevremizdeki insanların hastalanmamaları adına hem de bulaşıcılığı azaltmak için kendimizi koruyarak ekonominin çarklarını dönmesine katkıda sağlamış bulunuyoruz

çevrenizdeki insanların sağlığını düşünüyorsanız

Sizler de sevdiklerinizi ve çevrenizdeki insanların sağlığını düşünüyorsanız kesinlikle maske mesafe hijen kurallarına uyarak hizmet alabilirsiniz. Böylelikle aşı çalışmalarının sonuçlanana kadar kendimizi ve çevremizdekileri koruyalım. Ülke olarak bu salğını atlatacağımıza inancımız tamdır. Daha sağlıklı ve temiz bir gelecek için kurallara uyalım hayatımızı ve cevremizdekilerin hayatını koruyalım.

İklim Nakliyat

Kurumsal evden eve nakliayt firmamız taşıma hizmetlerinde sizlere en deneimli elemanlarımız ile hizmet vermektedir. Türkiye'nin büğtün ilçelerine en iyi şekilde taşınmanın yolu tabiki İklim evden eve nakliyat firmasını tercih etmektir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Şehirler Arası Sigortalı ve paketlemeli nakliye hizmetleri ile en iyi şekilde evinizi kendi evimiz gibi koruyup taşıyoruz, Ankara şehirler arası taşımacılık hizmetlerimizin en yoğun yaşandığı illere sizlere indirimli ve uygun fiyatlara taşımaktayız, Evden Eve Taşımacılık hizmetlerimizin en yoğun olduğu bölge İstanbul'a düzenli oalrak indirimli taşınabilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap