Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

dikmen Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Dikmen Evden Eve Nakliyat Firması

Uzun yıllardır evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan Ankara Dikmen evden eve nakliyat firması olarak her zaman en kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Dikmen evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz nakliyat hizmetinde sınır tanımadan kaliteli bir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Her zaman firmamız nakliyat hizmetleri için bütün gayret ve çabalarımız ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Dikmen Ankara’ya bağlı olan bir ilçe olmaktadır. Ankara Çankaya ilçesine bağlı olan Dikmen ilçemiz yıllar boyunca kaçak ve gecekondu tarzı evlerden oluşan ve daha sonra modernleşecek güzel bir ilçeye dönüşmüştür. 90’lı yıllara kadar çok bakımsız bir halde olan ve çok çarpık bir ilçe olmuştur. Daha sonra kentsel dönüşüm lerin çoğalması ile gecekonduların yıkılması ile apartman ve sitelerin yapılması ile çok farklı bir semt olmuştur. Dikmen de çok hoş ve gezilecek yer olan Dikmen Vadisi ilk kentsel proje olmuştur. Dikmen vadisi büyüklüğü ve güzelliği ile Ankara’nın en güzel vadilerinden birisi olmaktadır. Vadide; kiraz ağaçları, süs havuzu, büyük havuz ve vadinin iki ucunu birleştiren muhteşem bir köprü bulunmaktadır. Ankara’nın kış aylarında Dikmen Vadisi’nin görünümüne diyecek hiç bir şey bulunmamaktadır. Görüntüsü ile insanlara huzur vermektedir.

Dikmen Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Dikmen bölgesinde bulunan Ankara Dikmen evden eve nakliyat firması her zaman nakliyat hizmetlerinde lider bir firma olmaktadır. Nakliyat alanında birçok işlere imza atan firmamız her zaman en kaliteli ve güvenli hizmetleri vermeye devam etmektedir. Firmamızın kadrosu, uzman, deneyimli, tecrübeli, pratik ve işinde gerçekten canla ve başla çalışmalarına devam etmektedir. İklim nakliyat firmamız da her zaman en kaliteli nakliyat firmaları arasında yer almaktadır.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

İklim Nakliyat

Hangi Alanlarda Taşıma Hizmeti Vermekteyiz?

Uzun yıllardır nakliyat firmaları arasında gerçekten doğru ve dürüst hizmet veren firmamız olan Dikmen nakliyat firmaları son teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli hizmetleri vermektedir. Firmamız 7/24 haftanın her günü ve dört mevsim hizmet vermektedir. Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerimiz;

 • Evden eve eşya nakliyat işlemler,
 • Ofis nakliyat işlemleri,
 • Banka nakliyat işlemleri,
 • Parça eşya nakliyat işlemleri,
 • Hastane nakliyat işlemleri,
 • Asansörlü nakliyat işlemleri,
 • Kurumsal nakliyat işlemleri ve bir çok nakliyat işlemleri hizmeti vermekteyiz.

Her zaman firmamız olan Ankara Dikmen nakliyat çalışanları ve müşteri temsilcileri ile görüşerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Dikmen’in neresinde olursanız olun nakliyat işlerinde en başarılı olarak hizmet vermekte olan Dikmen nakliyecileri olarak her zaman çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam etmekteyiz. Dikmen nakliyecileri olarak ofis taşımacılığında profesyonel kadromuz ile kaliteli, garantili ve güvenli hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı gerçekten özen isteyen bir iştir. Ofis ve işyeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetinden çok daha dikkatli ve kaliteli yapılması gereken bir nakliyat hizmeti olmaktadır. Ofis ve işyeriniz sorunsuz ve hızlı bir biçimde taşınırsa bütçe ve iş kaybınız da olmaz. Bundan dolayı profesyonel kadromuz ile sizlere hizmette hiç ara vermeden devam etmekteyiz.

Uzman Nakliyat İşlemleri ve Eşya Paketleme

Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda parça eşya taşınma işlemleri çok güvenli ve kaliteli olmaktadır. Firmamız olan Dikmen parça eşya taşıma konusunda uzman ekibi ile kaliteli ve garantili hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerin istekleri üzerine parça eşya taşıma işlemleriniz kullandığımız malzemeler ile kırılmadan taşınmaktadır. Eşya paketlemede kullandığımız malzemeler;

 • Koli bandı,
 • Temiz battaniye,
 • Kaliteli koliler,
 • Hava kabarcıklı naylonlar,
 • Plastik fıçılar,
 • Oluklu mukavva,
 • Kraft kağıt,
 • Ambalajlama kağıtları ve bir çok aletler ile eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlenir ve araçlara yerleştirilir.

Yüksek Model Araçlar ile Nakliyat

Firmamız Ankara’nın her yerine nakliyat hizmetleri vermektedir. Dikmen nakliyat olarak nakliyat sektöründe en başarılı olmaktadır. Dikmenin her yerinden kaliteli ve yüksek model araçlarımız ile 7/24 haftanın her günü ve dört mevsim nakliyat hizmeti vermekteyiz. İklim nakliyat firmamız ise en geniş araç filoları ile hizmette sınır tanımadan nakliyat hizmetleri vermektedir. Araçlarımızın aylık ve yıllık bakımları her zaman vaktinde yaptırmakta ve asla sizleri yarı yolda bırakmamaktır.

Dikmen Nakliyat Fiyatları

Son yıllarda evden eve nakliyat olsun yada farklı nakliyat hizmetleri olsun her zaman Dikmen nakliyat şirketleri arasında fiyatları en uygun olan firma Dikmen nakliyat firmamızdır. Firmamızın fiyatları uygun olduğundan dolayı çok tercih edilen nakliyat firması olmaktadır. Fiyatlar; eşyalarınızın özelliklerine ve nakliye yapılacak yerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Nakliyat fiyatlarımız sizlere en ekonomik bir biçimde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Firmamız ile her zaman iletişime geçerek nakliyat hizmetleri ve nakliyat fiyatları ile ilgili bütün detayları öğrenebilirsiniz. Nakliye işlemleri yapmadan muhakkak Dikmen nakliyat firmamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap