Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Çubuk Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Çubuk Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Çubuk ilçesinde hizmet veren evden eve nakliye firmamız uzman ekip ve teknolojik cihazlarımızla sigortalı nakliye hizmeti vermektedir.

Ankara Çubuk nakliyat olarak hizmet veren İklim nakliye firmamız sizler için üstün kalitede hizmet vermektedir. Çubuk ilçesi Ankara merkeze 64 kilometre mesafede olup 91.142 nüfus ile Ankara’nın 11. Büyük ilçesidir. 7 tanesi merkez mahallesi olmak üzere toplam 84 mahalleden oluşmaktadır. Mahallelerinde yaşayanların çoğunluğu Türkmenlerden oluşmakta olup Sirkeli beldesi sonrada Pursaklara bağlanarak Çubuk’tan ayrılmıştır. Ankara’nın kıyı ilçesi olan Çubuk son dönemlerde hızla gelişen bir semttir. İklim Nakliyat firması olarak uzun yıllardan beri Çubuk ilçesinde nakliye hizmeti vermekteyiz.

Çubuk’ta Profesyonel Nakliye Hizmeti

Çubuk evden eve nakliye firmaları arasında kalitemizle daima ön planda bulunmaktayız. Çünkü firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Özel yetiştirilmiş uzman ekibimizle kurulduğumuz günden bu güne Çubuk’ta yüzlerce taşıma hizmeti vermiş bulunuyoruz. Sigortalı ve kaliteli hizmetimiz nedeniyle birden hizmet alan müşterilerimiz daima telefonlarına kaydederek sürekli müşterimiz haline geldiler ve çevrelerine tavsiye etmeleri sonucu geniş bir müşteri portföyüne ulaştık.

Biz Güvenle Taşırız

İklim Nakliyat

Nakliye Hizmeti Alacağınız Zaman Bilmeniz Gerekenler

 • Öncelikle taşıma hizmetine ihtiyacınız olduğu an firma ararken nakliye firmasının geçmişini incelemelisiniz. Günümüzde internetten her şey araştırılıyor. Google’a firma adını yazarak hakkındaki şikayetleri veya memnuniyetleri okuyabilirsiniz.
 • Firmayı aradığınızda taşıma işleminde sigortalarının olup olmadığını sormalısınız. Olası bir aksilikte firmanın sigortası zararı tanzim etmesi gerekir. Hatta kaliteli taşıma hizmeti veren firmanın işinde titiz davranması sonucu sigortaya hiç iç düşürmemesi gerekir.
 • Firmanın taşıma esnasında nasıl bir araçla ve kaç kişilik bir ekiple geleceğini sorarak emin olmalısınız.
 • Firmanın vereceği fiyatı aldıktan sonra birkaç firmadan daha fiyat aldıktan sonra taşıtacağınız firmaya karar vermelisiniz.

Nakliye firmamız İlkim Nakliyatı tüm bu maddeleri okuyup araştırdığınızda en uygun hizmet veren firma olarak göreceksiniz. Çünkü uygun fiyata kaliteli hizmet vererek büyümek firmamızın temel prensibidir.

Çubuk’ta En Uygun Fiyata Nakliye Hizmeti

Çubuk nakliyat şirketleri arasında araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki verdiğimiz sigortalı ve kaliteli işçiliğe rağmen en uygun fiyata hizmet vermekteyiz. Rakip firmaların vereceği fiyata göre bir tık daha uygun fiyat vererek hem Çubuk’un en uygun fiyatlı nakliyesi olmayı hem de müşteri portföyümüzü geliştirmeyi amaç ediniyoruz.

Çubuk Nakliye Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Firmamızı arayarak nakliye hizmeti talep ettiğinizde müşteri temsilcimizi sizden eşyaların miktarını öğrenir. Kaçıncı kattan çıkıp kaçıncı kata taşınacağını sorarak mesafeyi de öğrendikten sonra kaç personel yönlendirileceğiniz ve aracın hangi boyutta olması gerektiğini hesaplayarak maliyeti çıkarır ve üzerine rakip firmaların kar marjından daha düşük bir miktar ilave ederek sizlere fiyat verir. Çubuk evden eve nakliyat ihtiyacınızda firmamızı değerlendirmelisiniz.

Asansörlü Nakliye Hizmetimiz

Yüksek binaların taşınması asansör sistemi olmadığı sürece hem zordur yıpratıcıdır hem de eşyaların zarar görmesi olasılığı yüksektir. Firmamız daima teknolojiyi yakından takip ederek işimizi kolaylaştırıcı tüm nimetlerden faydalanarak işimizin kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle kendi asansör sistemiyle yüksek binalarda asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Yüksek binadan taşınma işiniz olduğunda gönül rahatlığı ile Çubuk asansörlü nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.

Bazı firmaların asansörü olmadığı için asansörlü iş geldiğinde farklı firmalardan asansör kiralayarak işi almaktadır. Bu nedenle dikkat etmeniz gerekir ki şayet randevu tarihinde firma asansör sistemini tedarik edemezse randevunuzu iptal ederek son anda toplanmış eşyalarınızla sizi zor durumda bırakabilir. Bu nedenle firmanın asansör sisteminin kendilerine ait olup olmadığından emin olmalısınız. Çubuk nakliye firmaları arasında nadiren kendi asansör sistemi olan firmalardan biriyiz. Firmamızla çalıştığınız sürece asla olumsuzluklarla karşılaşmayacaksınız.

Taşımacılıkta Sigorta Hizmetimiz

Taşıma esnasında eşyalarınızın hasar görmesine karşı sigortamız mevcuttur. Personelimiz taşıma hizmeti için evinize geldiği andan itibaren tüm eşyalarınız sigorta kapsamımıza girer ve eşyalarınızı hasarsız bir şekilde teslim aldığınızda sizin onayınızdan sonra kapsam dışı kalır. Çubuk nakliyat firması olarak uzun yıllardan beri güvenle hizmet vermemize rağmen sigortanın devreye gireceği bir durumla karşılaşmadık. Çünkü tüm ekibimiz taşıma konusunda özel yetiştirilmiş personellerden oluştuğu için herhangi bir hasarın söz konusu olamaz.

Çabuk Nakliye Sürecimiz

Firmamızı arayarak bizden nakliye hizmeti istediğinizde müşteri temsilcimiz gerekli bilgileri alarak sizlere en uygun fiyatı verir. Fiyat konusunda mutabık kalındığında sizin belirleyeceğiniz gün ve saat için randevu kaydedilir.

Firmamız gelen işi değerlendirerek uygun araç ve yeterli sayıda ekip oluşturulur ve her türlü kolaylaştırıcı teçhizat hazır bulundurulur.

Randevu günü ve saatinden 15 dakika önce uzman ekibimiz randevu adresinde hazır bulur. Personelimiz öncelikle sökülmesi gereken eşyalarınızı söker ve kırılacak veya çizilecek eşyalarınızı ambalajlayarak hasar görmelerine engel olur.

Tüm eşyalarınız titizlikle araca yerleştirilerek taşınacak yerinize götürülür. Ve taşıma bittikten sonra sökülen eşyalarınız tekrar kurularak hizmet size teslim edilir.

Çubuk nakliyecileri arasında en kaliteli hizmeti veren firmamızdan hizmet almak için iletişim sayfasındaki numaramızı arayabilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap

Çubuk Nakliyat