Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Çankaya Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Çankaya bölgesinde yıllardan beri kaliteli ve sigortalı nakliye hizmeti veren firmamız İklim Nakliyat 7/24 müşteri desteği vermektedir.

Ankara Çankaya Nakliyat firmamız Çankaya ve tüm Ankara’ya profesyonel ekibimiz ile taşıma hizmeti vermektedir. Çankaya Ankara’nın en eski gelişmiş bölgesi olup merkeze oldukça yakındır. Eski Ankara’nın en gelişmiş bölgesi olan Çankaya elit kişilerin yerleştiği ve TBMM’nin bulunduğu protokol semtidir. Zamanla Ankara’da yaşamın gelişmesiyle birlikte Çankaya merkezde sıkışınca Ünitköy, Yaşamkent veya Çayyolu gibi Çankaya’ya bağlı bölgelerde gelişme görüldü ve Çankaya semtinin yerleşim alanı oldukça gelişti. Gelişen Çankaya semtinin en köklü firmalarından olan İklim nakliyat firmamız tüm Çankaya’nın Çankaya evden eve nakliye hizmetini üstlenmiş bulunmaktayız.

Çankaya Nakliye Hizmetinde Üstün Kalite

Nakliye hizmetinde kaliteli taşımacılık son derece önemlidir. Çünkü taşıma esnasında değer verdiğiniz eşyalarınızın kırılmasında maddi telafisi yapılsa bile manevi telafisinin yapılamayacağı hasarlar karşısında mağdur olabilirsiniz. Bu nedenle nakliye hizmeti veren firmanın taşıma hizmeti oldukça önemlidir. Taşıma yapacak personelin geçici tecrübesiz elemanlardan oluşmaması ve firmanın kadrolu uzun süredir bu işi yaparak kendini geliştirmiş olması önemlidir.

Çankaya evden eve nakliyat firması olarak tüm personelimiz firmamız tarafından özel yetiştirilmiş personel olup en yeni personelimiz bizimle yıllardan beri çalışan personellerden oluşmaktadır. Firmamız tarafından yetiştirilmiş personelimiz taşıma hizmeti verirken hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini tecrübesine dayanarak oldukça iyi bilmektedir.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

İklim Nakliyat

Çankaya Nakliye Firmamızın Teknolojik Ekipmanları

Firmamız size kaliteli hizmet sunabilmek için daima teknolojik gelişmeleri takip eder ve son çıkan kolaylaştırıcı teknolojik aletleri bünyesine katarak hem taşıma personellerinin işini kolaylaştırır hem de eşyalarınızın zarar görmeden güven içinde taşınmasını sağlar. Çankaya nakliyat şirketleri arasında en kaliteli hizmeti veren firmamızın başarısının en önemli nedeni budur. Tüm araçlarımız son dönemde çıkan kaliteli araç filosundan oluşur ve düzenli olarak periyodik bakımları yapılır.

Ekipmanların son derece yeni aletlerle donanımlı olması işinizin kısa süre içerisinde bitmesi açısından da önemlidir. Örneğin ekibimiz taşıma esnasından önce kardolaplarınızı sökerken vidaları tek tuşla çıkarıp tek tuşla takabilmektedir. Bu da nakliye sürecinin kısa süre içerisinde tamamlanarak işin çabuk bitmesini sağlamaktadır.

Çankaya Nakliye Fiyatlarımız

Çankaya Nakliye fiyatları arasında firmamız en uygun teklif veren nakliye firmasıdır. Firmamızın temel prensibi en uygun fiyata kaliteli nakliye hizmeti vererek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir. Amacımız fiyattan önce müşteriyi memnun ederek firmamızdan memnun kaldığı sürece çevresine bizi tavsiye ederek müşteri portföyümüzü geliştirmektir. Kurulduğumuzdan bu tarafa daima müşterilerimizin referanslarıyla gelen yeni müşterilerimiz bizim en önemli müşteri portföyümüz olmuştur. Reklama para harcamak yerine uygun fiyata verdiğimiz kaliteli işçilik bizi bu günlere getirdi. Yıllardan beri birçok müşterimizin devamlı müşterisi olmuşuzdur. Müşterilerimizin telefonunda kayıtlı olan firma numaramızı ne zaman taşıma hizmetine ihtiyaçları olduğunda doğrudan arayarak hizmet almaktadırlar.

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Ankara Çankaya’da oldukça fazla yüksek bina olduğu için taşıma esnasında Çankaya asansörlü nakliyat hizmetine gereksinim duyulmaktadır. Yüksek binalardan eşyaların indirilip çıkarılması oldukça zor olacağı için asansörlü sistemimizle eşyalarınızı balkondan indiriyoruz. Bu nedenle zor olan taşıma hizmetini asansörlü taşıma hizmetimiz kolaylaştırıyor ve işin kısa sürede bitirilerek teslim edilmesini sağlıyor.

Nakliye firması arayacağınız zaman firmanın asansör sisteminin kendine ait olup olmadığını kesinlikle sormalısınız. Çünkü çoğu firma yüksek maliyetten dolayı asansör bulundurmaz ve asansörlü iş geldiği sırada farklı firmadan kiralamaktadır. Bu durumda aksaklık yaşanabilmektedir. Firma randevu günü için asansör bulamadığı taktirde sizin randevunuzu iptal edebilir ve son anda haberiniz olduğu için toplanmış eşyalarınızla ortada kalabilirsiniz. Bu nedenle çalışacağınız firmanın asansör sisteminin kendilerine ait olduğundan emin olmalısınız.

Çankaya nakliyat olarak firmamız daima son teknolojik asansör sistemiyle hizmet vermektedir. Bu nedenle firmamızdan randevu aldığınızda kesinlikle içiniz rahat olabilir. Gününde gelir ve eşyalarınızı hasarsız olarak taşırız.

Çankaya Nakliyat Randevu

Her türlü evden eve taşıma ihtiyacınızda sitemizin iletişim sayfasındaki numaramızı aradığınız taktirde müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır. Öncelikle taşınacak eşyaların miktarı, taşınacak yerin bulunduğu kat ve gideceği kat, son olarak ta mesafe öğrenildikten sonra size piyasa koşullarına göre en uygun fiyatı vermektedir. Fiyatta anlaşıldığı taktirde sizin istediğiniz tarih ve saat için randevu verilir.

Randevu günü iş için yeterli olacak sayıdaki personelimiz ve eşyaları alacak büyüklükteki aracımızla randevu saatinden 15 dakika önce adreste hazır bulunuruz. Mekana geldiğimizden itibaren tüm eşyalarınız sigortamız kapsamındadır. Personelimiz öncelikle sökülmesi gereken eşyaları söküp hazırlar ve sonra kırılıp çizilecek eşyalarınızı battaniye ve havalı naylonlarla ambalajlayarak taşıma sürecine geçer.

Çankaya nakliye hizmeti veren firmamızın deneyimli ekibi kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra yeni yerinizde eşyalarınızın kurulumunu yaparak işi temiz bir şekilde sizin de onayınızı aldıktan sonra teslim eder.

Sizin de taşıma şirketine ihtiyacınız olduğunda gönül rahatlığı ile firmamızın iletişim numarasını arayarak firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap