Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

baglum Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Baglum Evden Eve Nakliyat Firması

Bağlum'da uzun zamandır kurumsal olarak nakliyat hizmeti sunan lider bir firmayız. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için alanında profesyonel ekiplerimiz ile taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Bağlum nakliyat firması olarak Ankara'da kaliteli, güvenli ve uygun fiyat garantisi kapsamında taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bağlum, Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı bir semttir. Genellikle düşük ve orta gelirli ailelerin ikamet etmektedir. Bağlum ile Kızılay arası 13 km, Bağlum ile Ulus arası ise 11 km'dir. Ankara'nın gelişmekte olan semtlerinden biri olan Bağlum'un kuzeyinde Kösrelik ve Sarıbeyler mahalleleri, güneyinde ise Uyanık, Ufuktepe, Ovacık ve Bademlik mahalleleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Bağlum'un doğusunda Saray, Pursaklar ve Mahmudiye mahalleleri, batısında ise Yakacık, Memlik ve İvedik mahalleleri bulunmaktadır. Bağlum; Kafkas, Karakaya, Hisar ve Karşıyaka mahalleleri olmak üzere 4 mahalleden oluşan büyük bir semttir. Bu semtte 2 ilkokul, 2 ortaokul ve 1 tane Anadolu İmam Hatip Liİklimi ve 1 tane Anadolu Liİklimi bulunuyor. Bağlum'un nüfusu 40.000'den fazladır. Kafkaslar mahallesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında olduğu için bu semtin nüfusunda artış söz konusudur.

Ankara Bağlum nakliyat, sektörde sunduğu hizmet kalitesi ile lider bir firma olarak tanınmaktadır. Ankara'nın Bağlum bölgesinde yıllardan beri evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, ofis taşımacılığı, piyano taşımacılığı, kasa taşımacılığı i, parça eşya taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda hizmet sunuyoruz. Ankara'nın en yeni ve gelişmekte olan semti olan Bağlum'da yıllardır kurumsal bir firma olarak eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Bağlum Nakliye Hizmetinde Üstün Kalite Sunuyor!

Nakliye tecrübeli firmalar tarafından alınmalıdır. Eşyalarınızın güvenliği için alanında uzman bir firma tercih etmenizde fayda var. Taşınma sürecinde eşyaların nasıl taşınacağı hakkında çalışanların bilgili olması gerekmektedir. İklim Nakliyat olarak firmamız bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlarımıza özel olarak eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimler de eşyaların nasıl taşınacağı ve herhangi bir sorun olur ise nasıl çözümleneceği hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Taşınma sürecinde eşyalarınızın kırılmaması için özel dolgulu ambalajlar kullanıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın hasara uğraması minimum düzeye indirilmektedir.

Ankara Bağlum evden eve nakliyat olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin kaliteli bir hizmet almasıdır. Bunun için personellerimiz ile 7/24 aralıksız taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Ev veya işyeriniz için nakliyeye ihtiyacınız var ise firmamız ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

İklim Nakliyat

Bağlum Nakliyat Firması Teknolojik Ekipmanlar İle Hizmet Sunuyor!

Bağlum nakliyat firmaları arasında kaliteli, güvenli ve uygun fiyat garantisi sunan öncü bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız geçmişten itibaren kaliteli bir taşımacılık hizmeti için yenilikleri yakından takip ederek hayata geçirmektedir. Son model nakliye araçlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile %100 kaliteli bir hizmet garantisi veriyoruz. Sektörde sunduğu hizmet kalitesinde garanti veren firma sayısı azdır.

Firmamız sahip olduğu teknolojik ekipmanları ile kusursuz bir şekilde taşıma hizmeti sunuyor. İklim nakliyat olarak sektörde en donanımlı taşıma firmasıyız. Sizlerin bu süreçte konforlu bir şekilde taşınması için var gücümüzle hizmet sunuyoruz.

Bağlum Asansörlü Nakliyat

Firmamız yeniliklere açık bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yüksek katta oturan müşterilerimizin taşınmasını sorun etmesini önleyici nitelikte hizmet sunuyoruz. Bağlum nakliyecileri içerisinden sizlere asansörlü nakliyat hizmetini sunan tek firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Asansörlü nakliyat sayesinde en yüksek katta oturan müşterilerimize daha konforlu ve güvenilir ir hizmet garantisi veriyoruz. Geçmiş senelerde evlerin dar kapılarından geçirilen eşyalar merdiven dönemeçlerinde takılırdı ve hasar görmesi kaçınılmaz olurdu. Ancak son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde hem taşınma süresini minimum seviye’ye düşürüyoruz hem de sıfır hasar ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Bağlum’da bulunan evlerin çoğu yüksek kattır. Bu yüzden eşyalarınızın güvenliği için asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmenizi önermekteyiz. Yüksek katlı binalarda eşyaların indirilip çıkarılması hem zor hem de güvenilir değildir. Ancak asansör sistemi sayesinde eşyalarınız saniyeler içerisinde nakliyat aracına indirilir ve yerleştirilir. Aynı zamanda nakliye aracına indirilen her eşya araç içerisinde sabitlenmektedir. Bağlum nakliyat şirketleri arasında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan nakliye firmasıyız.

Bağlum Nakliyat Fiyatları

Bağlum nakliyat olarak sizlere en uygun fiyatta taşımacılık hizmeti sunuyor. Firmamız sizlerin memnuniyeti için uygun ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Firmamız geçmişten bu yana binlerce ev ve işyeri taşımacılığı yapmış lider bir markadır. Sunduğumuz hizmet kalitesine göre en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Geçmiş yıllarda hizmet verdiğimiz müşterilerimiz hem kaliteli hizmet anlayışımız hem de uygun fiyat teklif vermemizden dolayı tekrar bizleri tercih ediyor. Bu da müşteri portföyümüzü etkileyen en önemli unsurdur.

Bağlum parça eşya taşıma hizmetini sizlerin memnuniyeti için en uygun fiyatta sunuyoruz. Taşımak istediğiniz parça eşyalar için firmamız ile çekinmeden 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Hedefimiz fiyattan önce müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu doğrultuda kaliteli hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. Firmamız zamanında, kaliteli, güvenli ve ekonomik fiyatlarda taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerine sunuyor.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap

Bağlum Nakliyat