Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

atapark Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Atapark Evden Eve Nakliyat Firması

Kurulduğu günden bugüne kadar nakliyat hizmetleri veren Ankara Atapark evden eve nakliyat firması çok kaliteli ve çok güvenli hizmet vermektedir.

Ankara Atapark evden eve nakliyat firması uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Uzman kadromuz, deneyimli, işinde deneyimli, tecrübeli ve çok pratik olarak çalışmalarına devam etmektedir. İklim nakliyat firması ile garantili ve kaliteli hizmetleri sunmaktan gurur duymaktayız.

Atapark ilçesi Ankara Keçiören ilçesine bağlı olan bir ilçe olmaktadır. Atapark ilçemiz de olan Atapark Aşık Veysel Mahallesi Konağı muhteşem bir ter olmaktadır. Bu konakta kına geceleri, asker geceleri, sünnet düğünleri, mevlit, kadınlar günü, yas evi ve dernek toplantıları olmaktadır. Bu konak randevü sistemi ile hizmet vermektedir. Konaklarımız da tütün, tütün ürünleri, alkol ürünlerinin kullanımı, dışarıdan alkollü gelmek ve davetli olan kişilerin huzurunu bozacak hareketler asla yapılmaz ve yasak olmaktadır. Bu konağımızın kuralları vardır. Konağımız da sulu yemek ikramı yapılmamaktadır. Paket halinde yemek servisleri yapılmaktadır. Konak da İklim sistemleri, servis yapmak için garsonlar ve organizasyon yetkilileri olmaktadır. Bu konak da asla siyasi bir faaliyet yapılmaz ve toplumsal kurallar aykırı gösteri ve toplantılar yapılmaz.

Evden Eve Taşımacılıkta Neler Yapılmalıdır?

Evinizi taşımadan ilk önce siz müşterilerimize gerekli olan ambalajlama malzemeleri ile ilgili bilgi vermekteyiz. Firmamız da kullandığımız malzemeler,

 • Yeterince paket ipliği,
 • Koli bandı,
 • makas,
 • tornavida,
 • kaliteli koliler,
 • temiz battaniye ve ambalaj paketleri önceden hazırlanmaktadır.

Kendinize rahat bir paketleme alanı hazırlamalısınız ki elemanlarımız geldiğinde sizde rahat edin.

Ankara Atapark evden eve nakliyat nakliyat eşyalarınızın en iyi şekilde ambalaj masına firmamız çalışanları çok titiz bir çalışma göstermektedir. Tüm eşyalarınızın paketlendiği kutulara isim verilmektedir. Kırılabilecek eşyalara çok özen gösterilmektedir. Muhakkak koruyucu malzemeler ile sarılarak kırılmasını engellemektedir. Mobilya ve beyaz eşyalarınız temiz bir battaniye ile sarılır. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz herhangi bir sorunda mutlaka firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

İklim Nakliyat

Parça Eşya Taşıma Aşamaları

Nakliye olacağı gün geldiğinde randevu saatinden az bir süre önce yeterli personellerimiz hazır olmaktadır. Nakliye hizmetini aldığı saatten itibaren herşey ve bütün sorumluluk firmamız olan Atapark nakliyat şirketlerine ait olmaktadır. Personellerimiz eşyalarınızın özelliklerine göre ambalajlama ve paketleme işlemlerine başlamaktadır. Atapark parça eşya taşınmasında gerçekten çok dikkatli ve titizlik ile çalışmaktayız. Personellerimiz ambalajlanan eşyalarınız düzgün ve sıralı bir şekilde araçlarımıza yüklemektedir. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan nakliyat hizmetleri almak isterseniz muhakkak firmamız ile iletişime geçebilir ve firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğru Tekniklerle Eşya Taşıma Aşamaları

Eşya taşımacılığında firmamız kaliteli, güvenilir ve en tecrübeli personel lerimizle hizmet vermekteyiz. Ankara Atapark nakliyat en başta gelen bir firmadır. Ankara’nın bütün ilçelerine 7/24 saat hizmet vererek güvenli bir biçimde çalışmaktadır. Eşyalarınızın alınacağı adresten götürüleceği yeni adrese en uygun bir biçimde güvenilir olarak taşınır. Evinizde eşyalarınızın paketlenmesi en doğru bir biçimde yapılması çok önemlidir. Atapark nakliyat firmamızın personelleri buna çok önem göstermektedir. Araca yükleme sırasında paketlemeler sıralı, doğru ve düzgün kırılmayacak şekilde yüklenir. Tüm nakliye taşımacılığında eşyalarınızın sigortalı ve en uygun paketleme malzemesiyle yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketleme işlemlerinden sonra en geniş araç çeşitleri seçilip yapılmaktadır. Nakliyat firması olarak hizmette sınır tanımayan İklim nakliyat kalite hizmetler ile sizleri memnun etmek için ellerinden gelen her şeyin en iyisini yapmaya devam etmektedir.

Ankara Atapark Randevulu Nakliyat Hizmetleri

Her zaman firmamız olan Atapark nakliyat olarak telefonumuzu arayarak karşınıza çıkacak müşteri temsilcilerimizle görüşerek ne zaman nakliye işlemleri yapacağınızı, eviniz yada işyerinin bilgilerini vererek sizlere randevu verilecektir. Atapark nakliyecileri olarak ücretsiz ekspertiz personellerimiz randevu saatinde evinize veya işyerinize gelerek eşyaların özelliklerine, bulunduğunuz kata, nakliye yapılacak yerin mesafesine ve katına göre sizlere bilgi vermektedir. Ayrıca fiyat konusunda anlaştığınız da nakliye yapılacağı gün ve saat ayarlanıp sizlere randevu verilmektedir.

Konforlu Evden Eve Taşımacılık

Her zaman firmamız Atapark nakliye şirketleri olarak evden eve nakliye hizmetlerini çok kaliteli ve güvenli vermeye devam etmektedir. Firmamızda hiç bir şey aklınıza takılmadan güvenli ve kaliteli hizmetleri ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Kaliteli kadromuz ile her yerde dikkatli bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Fiyatlandırma konusu ile ilgili bilgi vermekte olup en uygun araç tespiti yapılarak taşıma esnasında ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Firmamız en önemli prensibi sizlerin memnuniyeti olmaktadır.

Atapark Nakliyat Fiyatları

Firmamızda en uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Eşyaların çokluğuna, özelliklerine uygun fiyatlar verilir. En güvenilir fiyat listelerimizi firmamızla iletişime geçerek yapabilirsiniz. Hatta firmamızı aramadan önce diğer farklı firmalardan fiyat alarak ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. Nakliye sektöründe Atapark nakliyat firmaları nakliyat fiyatları firmamızda hiç bir zaman bütçeleri zorlayan rakamlarda olmaz. Kaliteli hizmetleri daha uygun fiyata almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap

Atapark Nakliyat