Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Ankara Ofis Büro Taşımacılık
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Ofis Büro Taşımacılığında Tek Adresiniz Biziz

Ankara Ofis ve büro taşımacılığı başta olmak üzere nakliye üzerine hizmet vermekte olan bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak asli görevlerimizden birinci sırada yer almaktadır. Bu alanda hizmet vermekten mutluluk duyar ve her kesi yerimize bekleriz. Taşımacılık ile ilgili yıllardır bölge halkımıza durmak bilmeden kaliteli hizmet sunma aşamasında yardımcı olmaktayız. Bu hizmetimizin en önemli hususu güvenli ve hızlı bir şekilde sizlerin taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Bunu yaparken de hiç bir zaman çizgimizi bozmadık ve bu yolda sürekli aşama kat ederek ilerlemekteyiz. Bu noktalara kolay gelmedik ve piyasadaki bulunan bir çok nakliye firmasından farklı olarak halkımızın güvenini kazanmış bulunmaktayız. İnsanların özellikle günümüzde bir çok konuda olduğu gibi nakliye konusunda da oldukça güvenli firmalara ihtiyacı bulunmaktadır.

Planlı Taşıyoruz

Ofis ve büro taşıma hizmeti acısından güven kazanmak oldukça zor ve asılması adeta imkansız koşullardan biri haline gelmiştir. Biz de gerek referanslarımız ile kuracağınız bağlantıdan gerekse vermiş olduğumuz hizmetleri takip ederek te anlayacağınız gibi güven konusunda büyük merhaleler kat etmiş bulunmaktayız. Ofis ve büro taşımacılığı da eşyaların güvenle taşınması bakımından oldukça önemli bir nakliye alanıdır. Ofis veya bürolarınızda bulunan değerli eşyalarınızı bizleri arayarak istediğiniz zaman taşınabilirsiniz.

Kurumsal Olarak: “Ofis ve Dükkan Taşımasında Güvenceniz Oluyoruz.”

İklim Nakliyat

Detaylı Fiyatlandırma

Ankara Ofis ve büro taşımacılığıfirmamız, ofis ve bürolarınızın taşınması için tüm gerekli tecrübe, bilgi ve donanıma sahip olup bunun için gereken ne varsa yapmaya hazır bir şekilde sizlere hizmeti bir borç bilmektedir. Konunun başında da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli konuların başında gelmekte ve bunun için bir çok çalışma yürütmekteyiz. Zamanın gerektirdiği bütün teknolojik donanımlara da mümkün olduğu kadar yetişmekte ve bunları da yakından takip etmekteyiz. Ekspertiz hizmetimizde asıl olan sizlerin kafasında bulunan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktır.

Aynı zamanda bizim için de gerekli olan bilgileri edinmemizde ekspertiz hizmetinin vazgeçilmez olduğunu anlamak zor değildir. Ancak bazı firmalar bu tür uygulamalar yerine direk taşıma işlemine geçmekte ve bunun sonucunda da ortaya bir çok sorun çıkmaktadır. Sorunların yanı sıra plansız ve programsız yapılan her işte olduğu gibi nakliye işinde de başarılı olmak oldukça zordur. Ekspertiz hizmetinde ele alınan konular; eşyaların bulunduğu adresler arasındaki mesafe, eşya miktarı ve ambalaj malzemesi ile ne tür malzeme kullanılması gerektiği hakkındaki konulardır. Bu konularda ve bir de ekstra konular olursa onları da netleştirdikten sonra firmamız size bir fiyat belirler ve eğer siz de bu konuda hem fikir olursanız nakliye işlemine başlarız.

Bilinçli Taşınacaksınız

Ofis ve büro taşımacılığı Ankara firmamız, müşterisiyle ilk etapta anlaşma sağladıktan sonra taşımacılık işlemi için uygun bir tarihte adresinize gelerek gerekli işlemlere başlamaktadır. Bu işlemlerin başında eşyaların türüne göre ayrı ayrı yerlerde toplanması gelmektedir. Aynı zamanda elektronik eşyalar fişleri çekilerek bağlantılarından ayrılır. Daha sonra çamaşır makinesi, klima ve buz dolabı gibi beyaz eşyalar da bağlantılarından ayrılarak taşınmaya hazır hale getirilmelidir. Bunun yanında çim biçme makinesi gibi yakıt ile çalışmakta olan eşyaların depoları yakıttan arındırılmalıdır.

Daha sonra ayrı ayrı yerlerde toplanan eşyalar eğitimli ve özenle çalışan personelimizin çabalarıyla her eşyaya uygun ambalaj malzemeleri ile kaplanmaktadır. Ankara Ofis ve büro taşımacılığı firma personellerimiz, işlerinde dürüstçe çalışan ve işini titizlikle yapan bireylerden seçilmiştir. Gerekli eğitimleri de almış olup bu alanda yıllardır hizmet vermektedirler. Aynı zamanda taşıma esnasında tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Temiz ve Güvenle Hizmet Alın

Maske, bone ve eldiven gibi koruyucu ekipmanlar takarak taşıma işlemini yürütmektedir. Görüldüğü üzere sizin eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi değer vermekte ve bu şekilde çalışmalarımızdan oldukça da verim alabilmekteyiz. Ankara Ofis ve büro taşıma hizmeti vermekte olan bir firma olarak bizler, sizlerin eşyalarınızı bu şekilde kendi eşyalarımız gibi taşımaya devam etmekteyiz. Bunun yanında isterseniz eşyalarınızı sigortalatarak daha da güvence altına alabilirsiniz.

Bu sayede de sizler için daha güvenli bir nakliye hizmeti gerçekleşmiş olur ve gönlünüz rahat bir şekilde taşıma işlemini yapabilirsiniz. Sizler de gerekli araştırmaları yaptıktan sonra bizi arayarak hizmet talebinde bulunabilir ve hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Taşıma işlemleri ile ilgili sen sitemizden de bize not bırakabilir ve bizimle çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap