Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Ankara Asansörlü Nakliye
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

En Yüksek Katlarda Ankara Asansörlü Ev Taşıma İmdadınıza Yetişiyor

Ankara asansörlü taşımacılıkşirketimiz, sizlere her zaman nakliye konusunda profesyonel çözümler sunan bir firma olmaktan mutluluk duyar. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hızlı ve sorunsuz nakliye izlemi gerçekleştirir.Bu sayede sizler de hiç düşünmeden bizlere eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sizlere oldukça memnun olacağınız bir nakliye hizmeti ortaya koymaktadır. Eşyalarınız, Ankara asansörlü ev taşıma firmamızın kaliteli sunduğu özenli hizmet sonucunda zarar görmeden adresine ulaşır. Tam donanımlı nakliye firmamızın kendi bünyesine ait olan araçları sayesinde konforlu bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Hem yerleştirme hem de eşyaları araçtan indirme konusunda uzman ekibimiz hiç bir problem yaşamadan eşyalarınızı yerine ulaştırır. Önemsediğimiz en önemli konulardan biri olan ambalajlama işlemi hakkında bilgi verecek olursak ; bu da yine gerekli eğitimlerden geçmiş bir personel sayesinde gerçekleştirdiğimiz bir işlemdir. Bu işlemde önemli olan hangi eşyanın ne tür bir ambalaj malzemesi ile paketleneceğinin bilinmesidir.

Bu konuda ekibiz de alanında uzman olan bireylerden oluşmakta ve gerektiğinde yeniliklerden haberdar olması bakımından hizmet içi eğitimler ile donatılmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli hizmet sonucunda eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden gereken adrese ulaşmakta ve bunu da olağan en hızlı şekilde yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Ön İnceleme Raporu

Ankara asansörlü taşımacılık firması olarak sizlere sunacağımız ücretsiz ekspertiz hizmeti, tamamen çalışma sistemimizin nasıl kaliteli bir şekilde yürütüldüğünü göstermektedir. Bu hizmetimizde sizlerin eşyalarının taşınması konusunda bir plan oluşturulmakta ve bu plan doğrultusunda daha sistemli bir şekilde hareket edilmektedir. Plânlı bir şekilde yapılan her işte olduğu gibi nakliye işleminde de mutlaka başarılı sonuçlar elde edilecektir. Bu plan içerisinde geçen konular; taşınacak eşya sayısı, adresler arsındaki mesafenin ne kadar olduğu, kullanılacak ambalaj malzemesi adeti ve asansör sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı gibi konulardır. Diğer ilgili detaylar ise sadece eşyaların ve yerinde görülmesi ile ortaya çıkabilecek ufak detaylardır.

Bu planı oluşturduktan sonraki aşamada ise size de bir kaç iş düşmektedir. Bunlardan bir kaçını da söyleyecek olursak fişleri çekilmesi gereken elektronik eşyaların fişlerinin çekilerek taşınmaya hazır hale getirilmesi, motosiklet ve ya çim biçme makinası gibi akaryakıt kullanılan araç ve eşyaların yakıt depolarının boşaltılması ve buna benzer cihazlar var ise tüm bağlantılarının çıkarılarak hazır hale getirilmesidir. Aynı zamanda bağlantılı olduğumuz sigorta şirketleri ile de sizlere aracı olmaktan memnuniyet duyarız. Dilerseniz siz de bu bağlantılı olduğumuz Sigorta şirketleri nden her hangi biri ile iletişime geçerek bu konuda yardım alabilir ve isterseniz tüm eşyaları, isterseniz de sizin için kıymetli olan her hangi bir eşyayı sigortalatarak daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Hem bu sayede içiniz rahat bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

İklim Nakliyat

Nakliye Aşamaları

Ankara asansörlü ev taşıma firmamız tüm personeli ile birlikte nakliye işlemine bizi arayan müşterilerimiz ile randevu günü belirleyerek başlıyoruz. Daha sonra gittiğimiz adresle ilgili bilgi aldıktan sonra eşyaların durumuna bakıyoruz. Sonrasında sizlere bir nakliye ücreti sunarak karar verdiğinizde bizi arayabileceğinizi söylüyoruz.

Bu dediğimiz ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup, sizlerle anlaştığımız takdirde yine bir gün belirleyerek taşıma işlemine hızlı bence seri bir şekilde başlıyoruz. Nakliye işlemine eşyaları bir yerde topladıktan sonra paketleme ve ambalaj kısmında olan personellerimiz bunların gereken ambalaj işlemini yaptıktan sonra taşınmaya hazır hale getirmektedir. Her hazır hale getirilen eşya araca istiflemem üzere sıraya konur ve hassaslık sırasına göre araca yerleştirilir. Araca yerleştirme esnasında da yine gereken tüm özen gösterilir ve buna göre işleme devam edilir.

Bizi Değerlendiriniz

İşlem sırası önemlidir çünkü bu sayede eşyalar istiflenir ve bir birine destek olması sağlanır. Tabi aynı zamanda kırılabilecek olan hassas eşyalar da ayrı özenle paketlenir ve bunlar da yine araca dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Aynı zamanda bu hizmetleri gerçekleştirirken mutlaka tüm hijyen kurallarına uyum sağlayarak hareket etmekteyiz. Maske, bone, eldiven ve bunun gibi tüm koruyucu ekipmanları kullanarak sizlerin eşyalarına verdiğimiz özeni göstermekteyiz. Bu sayede özenle yaptığımız hizmet sonucunda hem müşterilerimiz hem de biz mutlu bir şekilde ayrılmaktayız. Siz de bizleri arayarak kaliteli ve bu özenle verdiğimiz hizmetten rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap