Ankara Evden Eve Nakliyat yıllardır hizmet veren firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

aktepe Evden Eve Nakliyat
İklim Nakliyat Yazar

İklim Nakliyat 16 Mart 2021

Ankara Aktepe Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara’nın en köklü nakliyat firması olarak sizlere kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız profesyonel ekipleri ile sizlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermiyor.

Aktepe nakliyat olarak Ankara’nın Keçiören ilçesinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Aktepe, Ankara’nın en eski yerleşim yeridir. Aynı zamanda Aktepe Keçiörene bağlı bir mahalledir. Nüfusu 10.353 kişiden oluşmaktadır. Mahalle sınırları içerisinde Aktepe Anadolu Liİklimi bulunmaktadır. Burada hem eski binalar hem de yeni binalar bulunuyor. Aynı zamanda 4.883 seyirci kapasiteli Aktepe Stadyumu vardır. Altındağspor ile Keçiörengücü takımlarına ev sahipliği yapan nadide güzellikte bir mahalledir. Ankara’nın her yerinden Aktepe’ye dolmuş, metro ve otobüs hattı bulunuyor. Aktepe mahallesi Keçiörenin en bilinen mahallelerinden biridir. 1984 yılında Keçiören ilçe olarak kabul edilmiştir ve mahalleleri belirlenmiştir. Aynı zamanda Aktepe ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Kılıçlar, Kösrelik, Bağlum, Sarıbeyler, Pursaklar, Alacaören, Gümüşoluk, Saray ve Kurusan gibi ilçe sınırlarına komşudur.

Ankara Aktepe nakliyat firmamız Ankara’da en çok tercih edilen taşıma firmasıdır. Aktepe Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Eski Ankara’nın en çağdaş ve gelişmiş bölgelerinden biri olan Aktepe’de nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız kurulduğu günden itibaren yüksek kalitede, ekonomik fiyatta ve güvenilir taşımacılık hizmeti sunuyor. Nakliye hizmeti tecrübeli firmalar tarafından alındığında konforlu bir süreç geçirmenize etkendir.

Aktepe Nakliye Hizmetinde Üstün Kalite

İklim Nakliyat firması olarak sizlere üstün kalitede hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız bünyesinde hizmet sunan personellerimiz özel eğitim almış ekiplerden oluşmaktadır. Eşyaların nasıl taşınması gerekeceği konusunda tüm donanım ve bilgiye sahiptirler. Aynı zamanda firmamız son teknolojik ekipmanları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Yenilikçi ve dürüst olmayı sizlerin memnuniyeti için önemsiyoruz.

Ankara Aktepe evden eve nakliyat firmamız sizlere %100 memnuniyet sunuyor. Eşyalarınızın güvenliği için ücretsiz sigortalama hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda eşyalarınız için özel ambalajlarımız ile paketliyoruz. Sizler de alanında uzman bir firma tercih ederek kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Eşyalarınız Her Zaman: “En Yüksekte Bile Sorunsuz Taşınıyor.”

İklim Nakliyat

Aktepe Nakliye Teknolojik Ekipmanları İle Hizmet Sunuyor!

Aktepe nakliyat firmaları içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren lider bir firmayız. Firma olarak önceliklerimiz arasında sizlerin memnuniyeti gelmektedir. Taşımacılıkta son teknolojik ekipmanlara sahip bir firmayız. Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek taşımayı kolaylaştıran teknolojik aletlere sahibiz. Geçmişten bugüne kadar sunduğumuz sayısız hizmetlerimiz ile Ankara’da en çok talep gören firmalardan önde geleniyiz.

Firmamız son model araç filosuna sahip lider bir markadır. Taşınan eşyaların güvenliği için nakliye aracının konforlu olması son derece önemlidir. Aktepe nakliyecileri içerisinde sizlere kalite, güven ve uygun fiyat garantisi sunan başarılı bir firmayız.

Aktepe Nakliyat Fiyatlarımız

İklim nakliyat firmamız sizlere en uygun fiyat garantisi sunuyor. Sektörde yıllardır kurumsal ir firma olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, büro taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, asansörlü nakliyat, banka taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı pek çok farklı alanda hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz. Müşteri portföyümüzü geliştirmek için her zaman yenilikçi olmayı ve ekonomik fiyatlarda hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Sizlerin kaliteli bir hizmet alabilmesi için 7/24 taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Aktepe nakliyat şirketleri arasında en uygun fiyat teklifi yapan tek firmayız. Yıllar önce hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bir sonraki taşımacılıklarında tekrar firmamıza dönüş yapıyor. Bu da bizlerin ne kadar güvenilir bir firma olduğunu kanıtlayacak niteliğe sahiptir.

Aktepe Asansörlü Nakliyat

Teknolojik gelişmeleri takip ederek son teknolojik cihazlara sahip öncü bir taşıma firmasıyız. Firmamız asansörlü nakliyat ile sizlere konforlu bir taşımacılık hizmeti sunuyor. Yüksek katta oturan müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde asansör vasıtası ile nakliye aracımıza yerleştiriyoruz. Çoğu firma asansörlü nakliyat hizmetini artan ücretten dolayı vermez. Fakat Ankara Aktepe nakliyat olarak sizlerin daha iyi bir şekilde hizmet almasını amaçlıyor ve asansörlü taşımacılık sunuyoruz.

Nakliyat firması arayışında olduğunuzda firmaların asansör sisteminin kendine ait olup olmadığını sormanızı önermekteyiz. Çünkü asansörlerin güvenli bir şekilde çalışması için periyodik zamanlarda bakımı ve onarımı yapılmalıdır. Güvenilir bir taşımacılık hizmeti için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Aktepe Nakliyat Randevu

Aktepe nakliyat firmamız ile taşımacılık hizmeti almaya karar verdiyseniz ilk olarak bizimle iletişim kurmalısınız. Bulunduğunuz konuma ücretsiz ekspertiz ekibimizi göndererek eşya sayımı ve taşıma bilgisi veriyoruz. Eğer nakliyat ücretinde anlaşırsak taşınmanın başlayacağı tarihi ve saati yetkili personelimize söylemeniz gerekmektedir. Personellerimiz gerekli notları alarak eşya kapasitenize uygun büyüklükte nakliye aracını ayarlar. Aynı zamanda Aktepe parça eşya taşıma hizmeti veren öncü bir firmadır. Parça eşyalarınızı taşımak için randevu almanız gerekmektedir.

Taşıma şirketine ihtiyacınız olduğunda firmamızı tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile kısa süre içerisinde taşıma işlemini sonlandırıyoruz. Eşyalarınız için sigortalama hizmeti veren ve sektörün en iyi nakliyat firmaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Sizler de konforlu, güvenli, kaliteli ve zamanında taşımacılık hizmeti almak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarımız

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Nakliye Hizmeti vermek için Googlede arama yaptım ilk önüme çıkan firma iklim nakliyat oldu şehir içinde taşıma işlemi için anlaştım gerçekten googlede kalitesini gösterdi gibi işindede gösteriyorlar.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  Uygun Fiyata bir nakliyat firması arıyordum Ahmet beyle Anlaştım iklim nakliyat çok kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim

Yorum Yap